Targi Wszystkiego Niezwykłego

INFORMACJE

Zapraszamy na wyjątkową imprezę, Targi Wszystkiego Niezwykłego, w ostatni weekend kwietnia, w IASE przy Hali Stulecia.


Przez dwa dni we Wrocławiu gościć będą nietuzinkowe osoby z całej Polski, które na co dzień zajmują się medycyną niekonwencjonalną, horoskopami, numerologią, czy wróżbami. Zainteresowani zdrowym stylem życia będą mieli okazję zapoznać się z różnymi metodami leczenia, żywienia i relaksu. Warto zajrzeć do IASE, aby zbadać swoje uzdolnienia, m.in radiestezyjne i doznać działania wahadeł terapeutycznych, a także poddać się zabiegom i terapiom uzdrawiającym, np. kamertonami, które mają wpływ na poprawę pamięci i koncentracji. Będzie też można zbadać kroplę krwi i dowiedzieć się więcej czym jest to mikroskopowe badanie.


Na targach dowiemy się o wyjątkowych właściwościach kamieni, ziół i wyrobów pszczelarskich. Nie zabraknie też osób, które potrafią przewidzieć przyszłość, odczytywać znaki, tłumaczyć sny. Na odwiedzających czekają: naturopata, wróżbita, jasnowidz i szeptunka, która zdejmuje choroby magiczne, uroki i przestrachy. Prowadzi sesje uzdrawiające i oczyszczające.


Coś dla siebie znajdą też kolekcjonerzy wyrobów rękodzielniczych: biżuterii, ozdób, odzieży, ceramiki krymsko-tatarskiej, z ornamentami ornek, wpisanymi na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Znaczenie każdej ozdoby przekazywane jest z pokolenia na pokolenie. Warto dodać, że niewiele osób na całym świecie zna symbolikę tego ornamentu. Stoiska oferują także duży wybór kadzidełek, świec, ziół, naturalnych herbatek z ogródka i olejków eterycznych, również miłosnych.


Na spragnionych wiedzy czeka zaś Złote Runo, księga odkrywająca wszystkie prawdy.

Sympatyków niezwykłości zapraszamy w sobotę i niedzielę, 27 i 28 kwietnia do IASE, przy ul. Wystawowej 1, w pobliżu Hali Stulecia we Wrocławiu. Czeka tam na Was moc dobrej energii.


Godziny otwarcia targów

Cena biletów:

Dojazd:


Sprawdź dojazd:
Sprawdź dojazd na jakdojade.pl →

Skip to content